Ir jautājumi? Zvaniet: +371 29785779 Rakstiet: info@daggra.lv
2016 04 16.16.cits

Jogas nodarbības

Darbs birojā paņem daudz mūsu enerģijas, dzīvesprieka, veselības . Birojā strādājošajiem rodas  īpašas veselības problēmas – pārpūlētas acis, muguras problēmas,  plaukstas pamatnes , sēžas nerva iekaisumi , pārpūles radīts stress, pārslodze darbā, izdegšana  uc. – , kas vislabāk  izprotamas un  par labu vēršamas   tiem, kas paši ar to  dzīvo , saskaras un , gribu domāt,  raduši arī  labu risinājumu!  Tādēļ atvēlēsim vismaz reizi  vai divas nedēļā  katrs sev kopīgai   jogas un meditācijas vai jogalates  nodarbībai  kopā ar jogas pasniedzēju Dagniju Vītolu.

Nodarbības  domātas gan iesācējiem, gan praktizējošiem. Hatha jogas nodarbība, kurā tiek iekļautas jogas pozas (asanas), elpošanas vingrinājumi (pranayama), relaksācijas un meditācijas paņēmieni, kas jo īpaši svarīgi un būtiski šajā stresa un informācijas pāŗbagātības laikā.

Jo kā gan mēs varam pārvaldīt situāciju, kurā esam , ja nevaram pārvaldīt savu prātu.

 Nodarbības notiek  Veselības centrā “Medeora”  (Ēveles  ielā 6a, Rīga), Mājīgā un omulīgā  vietiņā, netālu no Miera ielas. Pirmdienu un trešdienu, dažkārt arī ceturtdienu vakaros.

Lai iegūtu vairāk informācijas vai pieteiktos skatīt  https://www.jogasdarbnica.lv/  vai  arī  zvanot pa tālruni: 29785779.

Kā es no grāmatvedības un nodokļu konsultantes kļuvu par jogas pasniedzēju ?

Mans ceļš uz jogas izzināšanu aizsākās 2006.gadā ar hatha jogas nodarbībām , lai atgūtu fizisko veselību, atjaunotu spēkus pēc pedagoğijas darbā piedzīvotās izdegšanas, no jauna rastu nodokļu konsultantes rutīnas darbā zudušo dzīvesprieku, personīgo harmoniju.
Līdz ar jogu (Baltijas jogas skolas”Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st.standarta jogas pasniedzējas sertifikāts)) savā dzīvē es labāk iepazinu sevi, atguvu ticību dzīvei un pasaulei.
Atklājot sev   meditācijas spēku, atklāju arī , ka manī pašā slēpjas viss tas, ko gadu gaitā biju meklējusi citur.
Meditējot katrs brīdis kļūst par iespēju atbrīvoties no darba un sadzīves radītā nemiera, dusmām, stresa, bailēm un citām negatīvām īpašībām, ļaujot izpausties iekšējās pasaules dievišķajām īpašībām: mīlestībai, priekam, mieram un gaismai, galu galā arī darba priekam.

Uz tikšanos  jogas  nodarbībās kopā !

Meklēt